O mnie

Moje zdjęcie
Anna Lewanowicz - Domino. Jestem miłośniczką natury i sztuki związanej z kształtowaniem otoczenia, a zarazem architektem krajobrazu. Natomiast moje wykształcenie średnie z zakresu sztuk plastycznych, każe mi wciąż tworzyć elementy rękodzieła. Na blogu będę się starała połączyć obydwie dziedziny, lub pokazywała ich przeplatanie się. Pociąga mnie architektura, design, rzeźba, land art. Na blogu zamierzam zamieszczać elementy mojej "twórczości" oraz to co mnie aktualnie inspiruje. A ten folk...to.. zamiłowanie, to jakieś wewnętrzne wciąż niezbadane korzenne inspiracje, punkt odniesienia... Mam nadzieję, że zamieszczane materiały zainteresują Was i będą inspiracją do działania. Od maja 2013 prowadzę firmę "ZIELONO MI" Pracownia Architektury Krajobrazu.

czwartek, 13 lutego 2014

ZAPACH WIOSNY


Walentynki, to jak powiew 
wiosny w środku zimy.
Dlatego dziś zamieszczam
wypleciony kosz,
który z pewnością
sprawdzi się na wiosennym
romantycznym spacerze...
...również w środku zimy...


..tak powstawał...


 ...
Zapraszam na warsztaty
walentynkowe
 15 LUTEGO,
wyplatać będziemy bransolety
i walentynkowe gadżety;)
...
Chętnych proszę
o maila, w mailu zwrotnym
prześlę wszelkie szczegóły
piszcie na:
(zielonomi_krajobraz@op.pl)
...

A to wspaniałe uczestniki
ostatnich warsztatów
z własnoręcznie
wyplecionymi dziełami:)


Dziękuję że byłyście, pozdrawiam i do zobaczenia:)

środa, 29 stycznia 2014

kiedy ŚWIĘTA staje się INSPIRACJĄ powstającego OGRODU...

Dawno nie pojawiał się żaden post
o tematyce ogrodowej, a tematów nie brakuje.

Wiele osób w czasie zimy zapomina o swych ogrodach,
a zima to najlepszy czas żeby na spokojnie 
zastanowić się nad swoim otoczeniem.
Rozrysowanie i dobre rozmieszczenie
elementów funkcjonalnych 
i estetycznych najlepiej jest rozpocząć zimą,
aby już u progu sezonu, być w pełni gotowym
na realizację swojego wymarzonego Ogrodu:)

Zapraszam do zerknięcia 
na ogród Świętej Siostry Faustyny,
może to właśnie on będzie dla Was inspiracją.

 
Wspomniana Święta doświadczyła
m.in. cudu, związanego z pojawieniem się płatków
róż pod pokrywką garnka, do którego zaglądnęła, ciężko pracując...
Róże stały się elementem przewodnim
"Ogrodu Świętej Siostry Faustyny"


Zapraszam do zapoznania  się z drogą życia Świętej,
która również może być prawdziwą inspirująca.

Pozdrawiam:)

poniedziałek, 20 stycznia 2014

TWÓRCZE FERIE - WARSZTATY WYPLATANIA Z PAPIEROWEJ WIKLINY

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
PROSZĘ ZGŁĘBIĆ INFO ODNOŚNIE ZAPISÓW,
PONIEWAŻ TRWAJĄ TYLKO DO 22 GRUDNIA :)


Jeśli szukacie ciekawych propozycji na spędzenie najbliższego weekendu,
to zapraszam na warsztaty wyplatania z papierowej wikliny,
na pewno stworzycie coś ciekawego, oryginalnego 
i oczywiście recyklingowego.
Więc do dzieła!!! Zapisy jak widzicie odbywają się w Domu Kultury na 
ul. Staromiejskiej, o szczegóły pytajcie też pod numerem:
17 748 39 55.
Oferta skierowana jest do osób dorosłych, oraz dzieci w wieku szkolnym.
Spieszcie się z zapisami, bo liczba miejsc jest oczywiście ograniczona:)
Do zobaczenia!

niedziela, 12 stycznia 2014

"EKO- SPLOTY"- dzięki za uczestnictwo:)

Dziękuję, że przybywacie na warsztaty
i dzielicie się sobą z nami:)
Oczywiście już zapraszam na kolejne
warsztaty, szukajcie informacji na blogu!!!

A takie klimaty panowały na warsztatach w grudniu:


...


...


...


...


...


...


...


...


...

 
...


Dziękuję i zapraszam na kolejne
warsztaty:)

piątek, 27 grudnia 2013

WARSZTAY "EKO- SPLOTY" na bis

Tuż po Świętach i tuż przed weekendem,
to idealny czas na WARSZTATY:)
Zapraszam serdecznie na warsztaty POMIĘDZY:)

Będziemy splatać w klimacie jeszcze lekko Świątecznym...

Warsztaty "EKO- SPLOTY, czyli wyplatanie z papierowej wikliny"
odbędą się w siedzibie Stowarzyszenia BuzzArt, 
w godzinach 11.00- 14.00, w sobotę 28 grudnia.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych!
Kontaktujcie się najlepiej mailowo, bo liczba miejsc
jak zwykle ograniczona:)
Maile proszę kierujcie na adres: a_lewanowicz@vp.pl.

Pozdrawiam:)

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Post o zapachu choinki...



WARSZTATY 
Może w szale, tuż przedświątecznych przygotowań,
znajdziecie czas na wspólne wyplatanie.
Zapraszam chętnych na ostatnie 
przed Świętami warsztaty!
"Eko - sploty" z papierowej wikliny.
W programie: oczywiście choinki, kosze, misy
 i Świąteczne niespodzianki.
Warsztaty zaplanowane są na 22 grudnia,
w centrum Rzeszowa.
Warsztaty odbędą w godzinach: 10.30 - 13.30.
Zgłoszenia proszę kierować na maila
a_lewanowicz@vp.pl
Wszelkie szczegółowe informacje
będę przesyłać mailowo:)



Zbliża się czas podsumowań,
życzeń, specyficzny, a raczej szczególny Świąteczny czas...
Chciałabym podziękować  wszystkim Uczestnikom
i
Organizatorom tegorocznych warsztatów.
Dziękuję za zaangażowanie, dobre chęci, wspólny czas.
Dziękuję za wszystkie rozmowy i wspólne doświadczanie,
po prostu bycie:)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Oglądających
bloga i trzymających kciuki;)


Wszystkim sympatykom życzę 
Wesołych Świąt!!!

środa, 11 grudnia 2013

BuzzArt - foto relacja:)

Zapraszam do oglądania 
zdjęć dokumentujących spotkanie
miłośników rękodzieła artystycznego,
uczestników warsztatów
"Eko - sploty"- warsztaty dla dorosłych.

Atmosfera była wspaniała,
a chór swym klimatycznym śpiewem
przenosił Nas w prawdziwie 
Świąteczny
czas...

...

...
 
...
 
 ...

 ...

 ...

...


...było twórczo i wesoło!

W ramach "Eko - splotów", podczas
kiermaszu rękodzieła BuzzArt,
odbyły się również warsztaty dla dzieci.

...
 
...

...

...


i już po warsztatach...


Dziękuję wszystkim Uczestnikom,
i współorganizatorom.
Pozdrawiam serdecznie,
i zapraszam na kolejne 
warsztaty i kolejny
Bożonoarodzeniowy
BuzzArt - kiermasz rękodzieła
artystycznego!

Najbliższe warsztaty odbędą się
w Wojewódzkim Domu Kultury
 14 Grudnia:)
Przybywajcie!!!
Zapisy telefoniczne 
prowadzi Pani Orzechowska.

Klikając w poniższy link,
możecie zobaczyć jak warsztaty z "Eko- splotów",
przebiegały w Muzeum Kultury Ludowej 
w Kolbuszowej,
w ramach "Do etno- dzieła!"